Activiteiten

Biomarkt Werchter 2025

01.08.2025 16u00
Cultuurhuis De Jack-Op

Heel welkom op onze sfeervolle maandelijkse biomarkt in Werchter: een markt met kraakverse biologische producten en een gezellig eetcafé. De markt wordt georganiseerd door mensen uit de buurt voor mensen in de buurt. Locatie : Jack-op Amerstraat 1 in Werchter Wil je graag je graag op voorhand dagschotel of pizza bestellen? Klik hier voor een dagschotel recht van het veld. Klik hier voor een Napolitaanse pizza. Tot dan!!

Lees meer

motorcrosswedstrijd

02.08.2025 00u00
Crossterrein Werchter

Op zondag beginnen de verplichte trainingen om 8u en de eerste reeks vangt aan om 10u. Alle reeksen komen tweemaal aan bod, gaande van jeugdpilootjes tot de gevorderde inters. Ook dames, pitbikes en streekrijders/vrijetijdsrijders doen mee. Zaterdag zijn er reeds vrije trainingen voor iedereen van 13.30u tot 18u. Spektakel verzekerd. Iedereen welkom.

Lees meer

Petanquetornooi en Zomers Terras tvv 'Kom op tegen kanker'

03.08.2025 11u00
Cafe Sportlokaal
Lees meer

Yoga & Ontbijt

10.08.2025 09u30
Zomerbar Bar Gewoon Rotselaar

Begin je dag met een diepe ademhaling, een zonnestraal en een glimlach! 🌞 Bij Bar Gewoon combineren we het beste van twee werelden: een rustgevende yogasessie aan het water en een gezond, vers ontbijt om je lichaam en geest te voeden.

Lees meer

Animatorcursus Zomer week 8

23.08.2025 10u00
Sint-Pauluscentrum

Heb jij zin om kinderen de tijd van hun leven te bezorgen? Ben jij 15 jaar of ouder? Dan is deze cursus animator net wat je zoekt! Leer hoe je voor een groep moet staan en hoe je omgaat met moeilijke situaties. Speel er zelf op los en kom te weten hoe je spelen kan maken. Verdiep je in drama, muziek, beweging en beeld en leer deze te gebruiken om kinderen de tijd van hun leven te bezorgen. Na deze week kan je als stagiair animator in het werkveld stappen, bij Jonge Helden of daarbuiten. Na een geslaagde stage krijg je het officieel attest animator in het jeugdwerk dat wordt uitgereikt door de

Lees meer