RWV Goes Off Road
Koninklijke Harmonie Rotselaer's Ware Vrienden geeft het beste van zichzelf en betovert het publiek met een rijk gamma aan populaire en herkenbare muziek. Voor ieder wat wils!
Koninklijke Harmonie Rotselaer's Ware Vrienden geeft het beste van zichzelf en betovert het publiek met een rijk gamma aan populaire en herkenbare muziek. Voor ieder wat wils!
Beleef een leuke Halloweenwandeling met de hele familie! Gezinsbond Rotselaar organiseert samen met andere verenigingen een lichtjeswandeling in de straten van Rotselaar centrum en een aansluitende griezeltocht rond de Plas. De tocht gaat via verharde en onverharde wegen die voor iedereen toegankelijk zijn (gezinnen met jonge stappertjes, een buggy, mindervaliden...). De lichtjeswandeling start aan Donjon Ter Heyden (de Toren). Je fiets of auto kan je parkeren op de daartoe voorziene plaatsen aan Sportoase De Toren (Torenstraat 115). Tijdens de niet-griezelige maar versierde wandeling kan je
Mis het niet: de heerlijkste ter plakke vers gebakken pannenkoeken, een dampende kop koffie of warme chocomelk en dat met live begeleiding van het jeugdorkest en de Ceciliaantjes! Een traditie op 1 november.
Elk jaar in november luistert de harmonie de misviering op ter nagedachtenis van de overleden leden.
A Murder in Mississippi is een zeskoppige band uit Gent, België. Zoals de Mississippi-rivier zich een weg slingert door tien Noord-Amerikaanse staten, zo brengen zij een rijke stroom aan muziekstijlen mee naar de oevers van de Dijle. Verwacht een onweerstaanbare mix van Americana, Country, Folk, Blues en Ierse Traditionals. De bandleden delen hun passie voormuziek en verweven hun uiteenlopende invloeden tot een kleurrijk palet van klanken, met een eigen stijl en een frisse, hedendaagse twist. Hun zachte harmonieën en meeslepende melodieën voeren je mee naar de uitgestrekte vlaktes van Noord
Ken je dat gevoel? Het is winter. De zon gaat vroeg onder. De kerstlichtjes flikkeren. Je voelt de kilte en de melancholie, en je zoekt troost in muziek. In liedjes die aanvoelen als een warm dekentje. Muziek als medicijn tegen de winterblues. Dat soort liedjes is precies waar deze voorstelling om draait. Muziek die zacht onder je vel kruipt en je ziel verwarmt. Verwacht geen typische kerstliedjes, maar kleine parels van grote helden … Liedjes van Nick Cave, Joni Mitchell of Radiohead, Jeff Buckley, The Cure of Neil Young. Of wat denk je van Sufjan Stevens, R.E.M. of Phil Collins? Of toch een
Met muzikanten van alle leeftijden uit de 3 orkesten tesamen, brengt de muzikale Sint-Cecilia Rotselaar-familie sfeervolle kerstmuziek op de kerstmarkt op het dorpsplein in Rotselaar.